gamasms شرایط و قوانین نمایندگان
خانه

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

شرایط و قوانین نمایندگان

تمامی نمایندگان سیستم مدیریت پیامک گاما موظف به رعایت کامل شرایط سرویس گاماپیامک می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران سامانه پیامک گاما و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که گاما پیامک از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و شرکت گاما حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.gamapayamak.comبرای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به گاما پیامک اعلام گردد.

- در صورت عدم پرداخت مبلغ صورتحساب‌ مورد اشاره در ماده 5 قرارداد حاضر و گذشت بيش از يك‌ماه، فروشنده مجاز به قطع سرويس دريافت پيامك بوده و خسارت وارده و به ازای هر دوره دیر کرد مبلغ 100.000 ریال می باشد جبران می نماید.

- خریدار تعهد می نماید پنلهای کاربری ایجاد شده خود را به گونه ای قیمت گذاری کند که هزینه آن از حداقل قیمت تعیین شده توسط فروشنده (درج شده در وب سایت www.gamapayamak.com کمتر نبوده و به هیچ عنوان مجاز به ارائه پنل به صورت رایگان به مشتریان خود نمی باشد .

- خریدار تعهد می نماید مبلغ ارسال پیامک ایجاد شده خود را به گونه ای قیمت گذاری کند که هزینه آن از حداقل قیمت تعیین شده توسط فروشنده (درج شده در وب سایت www.gamapayamak.com کمتر نبوده و به هیچ عنوان مجاز به ارائه پیامک ها به صورت رایگان به مشتریان خود نمی باشد . در صورت تخطی خریدار از این امر ، فروشنده مجاز به مسدود نمودن پنل خریدار و جبران ضرر و زیان از جانب خریدار می باشد.

تبصره : قیمت پنلهای کاربری و تعرفه پیامکهای ایجاد شده توسط خریدار می بایست در سایت وی و به گونه ای که برای بازدیدکنندگان قابل رویت باشد درج گردد. در صورت تخطی خریدار از این امر ، فروشنده مجاز به مسدود نمودن پنل خریدار و جبران ضرر و زیان از جانب خریدار می باشد.

-خریدار موظف است Domain یا SubDomain مربوط به خود را به فروشنده اعلام نماید.

- مسئوليت کلیه متون و محتواي پيام‌هاي ارسالي در راستاي انجام موضوع قرارداد حاضر، به عهده خريدار مي‌باشد و خريدار فروشنده را از هرگونه ادعا، خسارت و يا شكايتي در اين ارتباط مصون و مبري مي‌دارد.

- در صورتیکه به علت بروز مشكلات يا شرايط بحراني اعلام شده از سوي شركت هاي اپراتور تلفن همراه كشور و يا مراجع ذيصلاح قانوني ، فروشنده مجبور به وضع محدوديتهايي در زمانبندي انتقال پيامك هاي مربوط به خريدار شود ، خريدار ضمن پذيرش شرايط بروز‌يافته، موظف به رعايت زمان‌بندي مذكور مي‌باشد.

- خريدار موظف است هويت شخص ارسال‌كننده پيامك را اعم از حقيقي و حقوقي احراز نمايد تا در مواقع لزوم، امكان شناسايي و معرفي وي به مراجع ذيصلاح وجود داشته باشد ، در غیر این صورت شخص نماینده مسئول پیامک های ارسال خواهد بود .

-خریدار موظف استپنل را به صورت سالیانه (حداقل آبونمان 40%) ارائه کند و همچنین از ارائه پنل با عناوینمادامالعمر یادائمیخودداری نماید.

- خریدار باید به سن قانونی رسیده باشد و در هنگام امضای قرارداد کپی کارت ملی و کپی سند تلفن ثابت یا همراه برای اشخاص و شرکتها و کپی از روزنامه رسمی برای شرکتها را تحویل فروشنده دهند.

- مسئوليت كليه عواقب ارسال پيامك ناشناس كه نتيجتاً باعث وارد آمدن خسارت و يا اعمال جريمه از سوي اپراتورهاي تلفن همراه كشور و يا ساير مراجع ذيصلاح قانوني به فروشنده گردد، به طور كامل به عهده و متوجه خريدار بوده و مكلف به جبران آن مي باشد و فروشنده از اين بابت مصون و مبري است.

- خريدار موظف به رعايت ضوابط، استانداردها و دستورالعمل‌هاي ابلاغي از سوي شركت ارتباطات سيار، كه به شكل كتبي از طرف فروشنده به خريدار ابلاغ مي‌شود، مي‌باشد.

- خریدار تعهد می نماید پنلهای مدیریتی ایجاد شده خود را به گونه ای قیمت گذاری کند که هزینه آن از حداقل قیمت تعیین شده توسط فروشنده (درج شده در وب سایت www.gamapayamak.com کمتر نبوده و خریدار موظف است بابت ارائه هر پنل مدیریتی مبلغ 2،600،000 ریال به فروشنده پرداخت نماید .

- خریدار موظف است بابت فعال نمودن هر دامنه جدید یا تغییر دامنه هزینه راه اندازی آن دامنه را پرداخت نماید.

- خريدار موظف به رعايت کلیه قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRS و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشد. در غير اين صورت ضمن پاسخگويي بايستي جبران خسارت وارده را بنمايد.

- خريدار نبايد نسبت به ارسال هیچ گونه پيام‌هاي تجاري ناخواسته بدون رضايت قبلي كاربران انتهايي اقدام نماید. بدیهی است مسئوليت ارسال هرگونه پيام تجاري براي كاربران بدون رضايت قبلي آنها به عهده خريدار مي‌باشد و فروشنده در اين خصوص هيچ مسئولیتی ندارد.

- خريدار در ارسال پيام‌هاي تجاري نبايد از Header هاي فريبنده جهت مخفي نمودن هويت فرستنده و همچنين از عناوين موضوعي اشتباه يا گمراه‌ كننده استفاده نمايند در غير اينصورت بايستي پاسخگو باشد.

- چنانچه قانون براي فرستندگان پيام‌هاي ناخواسته در صورت عدم رضايت گيرندگان جريمه‌هاي پيش‌بيني نمايد، خريدار ضمن پاسخگویی مكلف به پرداخت جريمه‌ها در صورت نقص قانون مي‌باشد.

- خريدار بايد محدوديت‌هاي شبكه و SMS-Center را در ارائه سرويس‌ها در نظر بگيرد.

- خريدار ­بايد پاسخگوي مشتريان خود و پذيراي کلیه مسؤليت‌هاي مشتري‌مداري باشد و فروشنده مصون و مبري از هرگونه مسئوليت مي باشد. . و چنانچه کاربران نماینده شکایتی مبنی بر عدم پاسخگویی و رعایت اصول مشتری مداری به گاما پیامک ارسال نمایند گاما پیامک میتواند کاربر را به صورت مستقیم پشتیبانی کند

- مسئوليت كليه آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌هاي خريدار براي مشتريان و جبران تمامی خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده خريدار مي‌باشد و هيچگونه مسئوليتي متوجه فروشنده نمي باشد.

-  فروشنده مجاز مي باشد در صورت لزوم و يا بنا به درخواست مراجع قانوني و بازرسي مطابق ضوابط، نسبت به آشكار نمودن پيام‌ها و یا مسدود نمودن آنها قبل از ارسال به كاربران اقدام نمايد.

- محتواي پيام ارسالي مي‌بايست با هر يك از اصول پنج‌گانه زير مطابقت داشته باشد.

    با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد؛

 •     باعث تشويش اذهان عمومي نگردد؛
 •     مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه نباشد؛
 •     به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند؛
 •     با سياست‌هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد؛

- با عقد این قرار داد هیچ گونه مجوزی از سمت فروشنده به خریداری جهت ارائه خدمات پیامک داده نمی شود و خریدار شخصا مسئول دریافت مجوز تبلیغات و ارائه خدمات پیامک از مراجع قانونی می باشد .

- خریدار موظف است جهت ارسال پیامک در حوزه پزشکی ، پیراپزشکی ، صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی از سازمان نظام پزشکی مجوز تبلیغات پیامکی کسب نماید ..

-  سرویسهای شرکت می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

 •     قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 •     استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 •     استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 •     هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
 •     اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 •     انتشار اکاذیب علیه دیگران

 - ارسال پیامک از طرف شرکت های دولتی و شرکت های بزرگ نظیر بانک و موسسات دولتی (ایرانسل،تالیا،شرکت محسن،شرکت آوازه و...) که برند میباشند نیاز ارسال نامه معرفی با مهر و امضا در سربرگ موسسه دارند.

 - نماینده متعهد میگردد از بنر ها، عکس ها و مطالب مندرج در وب سایت گاما پیامک و شرکت ها و نمایندگان همکار در شبکه نرم افزاری گاما استفاده ننماید

- نماینده متعهد میگردد از نام و لوگوی گاما پیامک و شرکت ها و نمایندگان همکار در شبکه نرم افزار گاما استفاده ننماید 29-6- در صورتی که نماینده بخواهد Domain یا SubDomain دیگری بر روی سامانه اضافه کند گاما پیامک میتواند با دریافت هزینه نصب و راه اندازی 30 هزار تومان این کار را انجام دهد ..

 • تعهدات فروشنده

- در صورتی که خریدار در مدت قرارداد اقدام به تهیه یک یا چند شماره اختصاصی نموده باشد فروشنده تعهد می نماید در صورت درخواست خریدار شماره ها را به پنل درخواستی ایشان منتقل نماید .

   تبصره  : در صورت تمديد قرارداد حاضر و استمرار برقراري خط ارتباطي فروشنده تعهد مي‌نمايد، شماره اختصاصي را با شرايط جديد (از جمله اخذ هزينه ثابت براي دوره مربوطه) در اختيار خريدار قرار دهد.

- فروشنده موظف است حداکثر ظرف مدت 1 روز کاری پس از اعلام خریدار تنظیمات مرتبط با نصب صفحه ورود پنل خریدار را بر روی Domain یا SubDomain معرفی شده توسط وی انجام و در اختیار خریدار قرار دهد.

- در صورتی که خریدار بخواهد Domain یا SubDomain دیگری بر روی سامانه اضافه کند فروشنده میتواند با دریافت هزینه نصب و راه اندازی این کار را انجام دهد .

- فروشنده موظف است حداكثر ظرف 1 روز كاري پس از عقد قرارداد و دريافت مبلغ ثابت (بند1-4)، سرويس ارزش افزوده پيامك را جهت دريافت و ارسال پيامك به خريدار تحويل نمايد.

- فروشنده تعهد می نماید در صورت بروز هرگونه مشکل در سرویس ارزش افزوده نسبت به برطرف کردن آن اقدام و خریدار را مطلع نماید.

- فروشنده می بایست نسبت به پاسخگویی به سوالات و مشکلات خریدار در ساعات اداری شرکت اقدام نماید و از هیچ کوششی در این زمینه کوتاهی ننماید.

- فروشنده متعهد می گردد که سامانه پیام کوتاه را مطابق امکانات قید شده در طول مدت قرارداد در اختیار خریدار قرار دهد .

 • آبونمان سالانه

تمامی قرارداد های سیستم نمایندگی پیامک گاما یکساله بوده و در سالهای آتی با پرداخت 40% تخفیف تمدید میگردد نمایندگانی که عملکرد خوبی داشته باشند و تعداد ترافیک ارسال آنها بیش از 6 میلیون پیامک باشد از پرداخت آبونمان معاف خواهند بود تبصره 10 : شماره های اختصاصی به صورت سالیانه بوده و نماینده میتواند هر سال با پرداخت مبلغی که توسط اپراتور اعلام میگردد   شماره را به مدت یک سال دیگر تمدید نماید ، در صورتی که این هزینه توسط اپراتور از گاما پیامک دریافت نگردد به تبع گاما پیامک نیز این هزینه را از نماینده دریافت نخواهد کرد

 •  تعلیق قرارداد

- خريدار و يا فروشنده در طی مدت قرارداد مي توانند با اعلام كتبي به يكديگر كه ضروري تشخيص دهند، با رعايت فاصله زماني یک هفته ، تمام و يا بخشي از فعاليت‌هاي موضوع قرارداد را به حالت تعليق درآورد و طرف دیگر با دریافت اعلامیه رسمی تعلیق ، فوراً موضوع قرارداد را به حالت تعلیق درمی آورد. درصورت تعلیق قرارداد نماینده میبایست ظرف یک هفته درخواست خود را مبنی بر انتقال کاربران به شرکت جدید یا رسیدعودت وجه های پرداختی کاربران را به گاما پیامک اعلام دارد در غیر این صورت شرکت گاما میتواند پشتیبانی مستقیم کاربران را بر عهده گیرد

 • فسخ قرارداد

-- در صورت فسخ قرارداد از سوی خریدار در ماه اول ، فروشنده مجاز است 40% از مبلغ قرارداد را به عنوان راه انداری از خریدار دریافت نماید و خريدار نيز موظف است نسبت به پرداخت هزينه‌ مربوطه ظرف مدت يك‌هفته طبق مفاد قرارداد اقدام نمايد.همچنین امکان فسخ قرارداد بعد از گذشت یکماه وجود ندارد.

- در ‌صورت فسخ قرارداد از سوي خريدار، وي موظف است به ازاء سرويس‌هاي ارائه شده تا تاريخ فسخ قرارداد و براساس اعلاميه فروشنده ظرف مدت حداكثر يك هفته با وي تسويه‌حساب به عمل آورد. چنانچه فسخ قرارداد منجر به وارد آوردن خسارت به فروشنده گردد، خريدار موظف به جبران آن نيز به تشخيص فروشنده خواهد بود.

- با توجه به اینکه شارژ خریداری شده جهت تامین اعتبار به اپرانورهای مربوطه واریز می­گردد بعد از فسخ قرارداد خریدار ، هزینه قابل برگشت نمی باشد .

- در صورت فسخ قرارداد از سوی نماینده، ایشان موظف هستند ظرف مدت یک هفته درخواست کتبی مبنی بر انتقال کاربران و نمایندگان زیرمجموعه به شرکت جدید را اعلام کنند در غیر اینصورت گاماپیامک میتواند کابران ایشان را به صورت مستقیم پشتیبانی کند.

- نماینده حق واگذاري موضوع قرارداد را تحت هيچ عنوان وشرايطي ولو به وكالت يا نمايندگي يا مشاركت و .... به غير را ندارد .در غير اينصورت مكلف به جبران خسارات و ضرر و زيانهای وارده طبق تشخيص گاما پیامک ميباشد.

-درصورت فسخ قرارداد از سوي خریدار ، وی موظف است مبلغ پنل و شارژ حساب خریدار و تمامی کاربران را حداکثر ظرف مدت یک هفته بازگرداند

- انتقال شماره های اختصاصی تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که قرارداد فیمابین اعتبار زمانی حداقل 2 ماه داشته باشد

- یک هفته پس از درخواست فسخ قرارداد خریدار موظف است در خصوص کاربران زیر مجموعه تعیین تکلیف نماید در غیر اینصورت فروشنده حق خواهد داشت مطابق با اصول مشتری مداری و حمایت از حقوق کاربران شبکه نرم افزاری خود ، مستقیما اقدام به ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی نماید

 • تغییرات

-تغییرات قوانین : قوانین شرکت تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران وسایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه شرکت و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین وماهانه امکان تغییر دارند، شرکت حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه قوانین در وب سایت شرکت در دسترس عموم خواهد بود.ضمنا شرکت مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی درخصوص تغییرات احتمالی نداشته وخریدار می بایست موارد را عندالزوم کنترل نماید.

- تغییرات تعرفه: در صورت تغییر تعرفه درحین استفاده از سرویس، خریدار موظف به رعایت قیمتهای جدید خواهد بود .

- ارتقاﺀ سرویس از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط محاسبه می گردد.

- تغییرات تعرفه از طریق وب سایت منعکس شده وخریدار موظف به تبعیت از آن می باشد مگر اینکه پیش فاکتور مهلت داری در اختیار باشد که قبل از تغییرات تعرفه برای وی صادر گشته باشد

. - تغییرات فنی : شرکت حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد شرکت موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت شرکت، پرتال کاربران یا پرتال پشتیبانی ویا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

- هرگاه به دلیل موارد ضروری، شرکت امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناخریدار به شرکت وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سیستم نماید

 •  مالکیت اسناد و اطلاعات محرمانه

طرفين مجاز نيستند بدون كسب مجوز كتبي از يكديگر، اطلاعات مربوط به انجام موضوع قرارداد را در اختيار ساير اشخاص حقيقي و يا حقوقي قرار دهند. البته اطلاعات و ارقام فني كه قبل از افشاء در اختيار همگان بوده و يا امكان كسب آن از منابع ديگري قابل اثبات باشد محرمانه تلقي نمي‌شود.

 • حل اختلاف  

كليه اختلافات مربوط به تفسير، تعبیر و يا اجراي موضوع قرارداد، در ابتدا از طريق مذاكره نمایندگان طرفین انجام و در صورت عدم توافق توسط هيأتي مركب از نمايندگان خريدار/فروشنده و كارشناس مرضي‌الطرفين بررسي و رأي هيأت براي طرفين لازم الاجراء مي‌باشد. در صورت عدم توافق جهت انتخاب كارشناس مرضي‌الطرفين و یا حل و فصل موضوع ظرف مدت يك‌ماه، هر يك از طرفين مي‌توانند به مراجع ذيصلاح قانوني مراجعه نمايند.

 • حوادث قهریه و غیرمترقبه (فورس ماژور)

   اگر به عللي خارج از حيطه اقتدار و اراده طرفين (از قبيل سيل، زلزله، جنگ وآتش سوزي) انجام، اتمام و يا قسمتي از تعهدات موضوع اين قرارداد، امكان پذير نباشد. طرفين مي‌بايست ضمن اعلام كتبي مراتب مزبور ظرف مدت 15روز از تاريخ وقوع حوادث غير مترقبه نسبت به تمديد يا اقاله قرارداد با طرف ديگر توافق نمايد. مادام كه جهات مذكور ادامه دارد عدم انجام تعهداتي كه عرفاً متاثر از حالت فوق مي باشد تخلف از مفاد اين قرارداد محسوب نمي شود و هيچ يك از طرفين حق هيچگونه ادعايي منجمله مطالبه خسارت نخواهند داشت.

در صورت عدم اعلام و توافق فوق‌الذكر ظرف مهلت تعيين شده كليه مسئوليت‌ها و جبران هزينه‌ها و خسارات وارده به طرف ديگر بر عهده متخلف از مفاد اين ماده مي‌باشد.

 • حق واگذاری به غیر

خریدار حق واگذاري موضوع قرارداد را تحت هيچ عنوان وشرايطي ولو به وكالت يا نمايندگي يا مشاركت و .... به غير را ندارد .در غير اينصورت مكلف به جبران خسارات و ضرر و زيانهای وارده طبق تشخيص فروشنده ميباشد.

 •  اقامتگاه قانونی طرفین

نشاني طرفين همانست كه در مقدمه قرارداد ذكر گرديده است و هريك از طرفين تعهد نمودند كه تغييرات احتمالي، نشاني خود را ظرف مدت دو هفته قبل از تغييرات كتباً به اطلاع ديگر برسانند، در غير اينصورت نشاني طرفين از حيث ابلاغ اوراق و اخطارها معتبر مي باشد.

 •  رفع مسئولیت

- سرویس دهی این واحد جهت ارائه خدمات منوط به سرویس دهی اپراتورهای مربوطه می­باشد، همچنین هزینه پرداخت شده برای فعال سازی سامانه ، آبونمان سالیانه خطوط به صورت دائمی نبوده و تا مدت زمانی که سرویس از سمت اپراتورهای مربوطه به این مرکز ارائه داده می­شود اعتبار خواهد داشت.

- با توجه به اینکه شارژ خریداری شده جهت تامین اعتبار به اپراتورهای مربوطه واریز می­گردد بعد از خرید شارژ ، هزینه قابل برگشت نمی باشد .

 •  نحوه ارتباط طرفین با هم

-روش ارتباطی مستند شرکت با نماینده ، آدرس ایمیل و شماره موبایل نماینده که حساب کاربری وی در پرتال پیام کوتاه ثبت شده است، خواهد بود.

-روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ثبت تیکت در پرتال پشتیبانی با دریافت شماره پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.

- استفاده از ایمیل ، تلفن و تلفن همراه برای تسهیل انجام کار مقدور بوده لیکن روش مستند در موارد شبهه انگیزبرای خریدار محسوب نمی گردد.

- شرکت مسئولیتی نسبت به تبعات وخسارات وارد بر نماینده و کاربری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع شرکت نرسانده است ندارد.

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 • منشی و تحلیلگر پیامک ها پاسخگوی 24 ساعته به پیامک ها شما این سیستم میتواند پیامک های دریافتی شما را بررسی نموده و با توجه به متن هر پیام پاسخ مناسب به آن را بصورت اتوماتیک ارسال خواهد نمود
  ارسال پیامک در آینده پیامک هایی برای تبریک،تسلیت مناسبتهااز طریق این بخش صورت اتوماتیک در تاریخ و ساعت تعیین شده پیامک ها ارسال میگردد. به عنوان مثال برای تبریک سالگرد تولد، کافی است روز و ساعت مورد نظرتان را مشخص کنید تا سیستم در آن تاریخ به صورت اتوماتیک ارسال را انجام دهد
   
 • سرویس اضافه به لیست هوشمند وقتی که فرصت یادداشت کردن ندارید از طریق این بخش میتوانید تنظیماتی فراهم کرده تا دیگران با ارسال پیامک بتوانند خود را در دفترچه تلفن ثبت کنند
  کنترل از راه دور با موبایل از هر کجا بدون نیاز به کامپیوتر و اینترنتکنترل از راه دور درهرکجا بدون نیاز به اینترنت از طریق تلفن همراهتان پیامک تکی یا انبوه ارسال کنید،اعتبارتان را چک کنید،به پیام های دریافتی خود دسترسی داشته باشید،دفترتلفن خود را بررسی کنید
   
 • نوبت دهی پیامکی ویژه مطب ها،آرایشگاه ها ،سازمانها و اماکن پر مراجعه باوجود این سیستم درمطبها،آرایشگاه ها،سازمانها وشرکتهای دولتی وخصوصی راندمان کارافزایش یافته وزمان هدرنمی رودبه طوری که مراجعه کنندگان آنهاباارسال(کدنوبت دهی) به شماره اختصاصی که آن مرکزدراختیارآنهاقرارمی دهدمی توانند تاریخ وزمان دقیق مراجعه را ازطریق پیام کوتاه برروی تلفن همراه خوددریافت کنند
  مسابقه پیامکی مشتری مداری به سبک پیام کوتاه از طریق این بخش میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید،هنگامی که کاربر کلیدواژه را ارسال میکند مسابقه شروع شده و سوالات را به ترتیب برای کاربر ارسال می کند در انتها سیستم به صورت خودکار جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورد و ارسال می نماید
   

امکانات پنل پیامک گاما

برترینهای سامانه پیامک گاما

سامانه ارسال پیامک

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

بانک موبایل چیست؟

کالا و خدمات خود را مستقیم به مخاطبینتان معرفی کنید! سامانه پیامک گاما به کاملترین بانک موبایل کشور متصل است. این بانک با ارزش براساس استان،شهر،منطقه،محله،کدپستی،جنسیت،سن،روز تولد و شغل افراد تفکیک شده است به شما این قابلیت را می دهد که با توجه به بازار هدف خدمات یا محصولاتتان پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال کنید  و بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید

    ادامه توضیحات

شماره اختصاصی چیست؟

برای ارسال و دریافت پیام کوتاه از طریق اینترنت شما نیاز به یک شماره مجازی دارید که پیامک های خود را ارسال نمائید یا با مخاطبین خود در ارتباط باشید سامانه پیامک گاما با اتصال مستقیم به 8 اپراتور رسمی کشور امکان ارائه خطوط اختصاصی از پیش شماره های 1000-2000-3000-5000-9000-021 را دارد همچنین شما میتوانید پیامک های خود را با نام تجاری و یا شماره ثابت خودتان ارسال نمائید

ادامه توضیحات

شارژ اس ام اس چیست؟

پس از تهیه نرم افزار مورد نیاز برای ارسال پیام کوتاه از سیستم پیامک گاما شما نیاز به اعتبار پیام کوتاه یا شارژ اس ام اس دارید شارژ پیامک براساس اپراتور فرستنده، تعداد پیامک درخواستی و تعداد کاراکتر استفاده شده در متن پیامک محاسبه میگردد در سیستم های پیامک گاما هیچگونه سقف خریدی یا محدودیتی در ارسال یا تاریخ انقضا وجود ندارد و شما میتوانید به تعداد دلخواه شارژ پیامک را به صورت آنلاین تهیه نمائید. 

ادامه توضیحات

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری است که امکان ارسال و دریافت پیامک از طریق اینترنت را برای شما فراهم میکند، این نرم افزار تحت وب بوده و امکانات آن طریق نام کاربری و رمز اختصاصی شخصی سازی خواهد شد،امکان تایپ سریع متن پیام،ارسال آن به گروهی از مخاطبین یا ارسال پیامک انبوه و هدفمند،همچنین امکان نمایش گزارش وضعیت تحویل پیامک ها از بارزترین مزایای این سیستم می باشد

  ادامه توضیحات

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود