gamasms وبلاگ گاما پیامک
خانه

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

سه ویژگی یک وبسایت فروش خوب

 

مهارت داشتن در کدنویسی و امورفنی طراحی وبسایت یکی مهم ترین نیاز شما برای داشتن یک وبسایت فروش خوب است.زیبا و ساده بودن باعث می شود وبسایت شما به آسانی در میان دیگر وبسایت ها بدرخشد و افزایش فروش شما را در پی داشته باشد.به همین دلیل هم هست که افراد بسیاری برای یادگیری زبان های طراحی وب مانند HTML، CSS و جاوا اسکریپت و PHP زمان و هزینه صرف می کنند.اما باید بدانید که بجز توسعه دهندگان وب کس دیگیری به یادگیری این مهارت ها نیاز ندارد و اگر شغل شما توسعه وب نیست برای یادگیری این مهارت ها کار بیهوده ای انجام داده اید. برای موفقیت یک وبسایت بخش فنی مهم است اما نه به آن اندازه ای که شما فکر می کنید. بیشتر کسان زمانی که به یک وبسایت می اندیشند به یاد کدنویسی های پیچیده و فناوری طراحی وب می افتند که ترسناک به چشم می آید.اما در اینجا می خواهیم 3 راه برای راه اندازی یک وبسایت فروش خوب به شما معرفی کنیم.

تبلیغات، فناوری و طراحی

مهم ترین عوامل موفقیت یک وبسایت هستند اما تبلیغات مهم ترین عامل موفقیت یک وبسایت فرش است. تبلیغات وب سایت شما نقطه ای است که شما بازدیدکنندگان وب سایتتان را به مشتریان خود تبدیل می کنید.

فناوری

شما تنها به یک ابزار نیاز دارید:  وردپرس. در اکثر موارد هیچ دلیلی وجود ندارد که وقت و هزینه خود را صرف موارد دیگر نمایید. علاوه بر این، بیشتر شرکت های ارائه دهنده خدمات وب امکان نصب وردپرس را با فشردن تنها یک کلیک میسر می سازند. ممکن است نیاز باشد نام کاربری و کلمه عبور را تعیین کنید، اما روی هم رفته وقت زیادی از شما گرفته نمی شود.کار با وردپرس کار آسانی است و با آن همه ابزار و نمونه های آماده به یادگیری کدنویسی نیازی نخواهید داشت، اگر می توانید با MS Word کار کنید با وردپرس هم کار خواهید کرد، شما می توانید برای فراگیری دانسته های بیشتر به وردپرس پارسی سربزنید.با توجه به رعایت ضوابط قانونی و ثبت اطلاعات آنها در مراجع رسمی و در نهایت نظارت بر فروشگاه ها، مصرف کنندگان با اطمینان بیشتری نسبت به خرید کالا یا استفاده از خدمات اینترنتی اقدام خواهند نمود و با افزایش اطلاعات مصرف کننده برای استفاده از کالا و خدمات امکان وجود بازار کاذب قیمتها کاهش خواهد یافت.

طراحی

برای طراحی نمای وبسایتتان، وردپرس قالب های آماده ای در اختیار شما می گذارد اما اگر بخواهید قالب ویژه خود را داشته باشید به صرف کمی هزینه و سفارش الگو به شرکت های طراحی وب سایت کار شما راه می افتد. وب سایت هایی مانند Themeforest.net نیز الگوهای آماده وردپرس را با هزینه 3 تا 50 دلار آمریکا در اختیار شما می گذارند.البته این نکته را فراموش نکنید که بهره گیری از الگوهای آماده یگانه بودن وب سایت شما را از میان می برد چراکه الگویی که شما از آن بهره می گیرید در وب سایت های دیگر نیز دیده می شود اما نسبت به سفارش الگو به طراحان وب برای شما ارزان تر در می آید. طراحی مهم است. شما می خواهید وب سایتتان حرفه ای به نظر برسد اما مهم ترین عامل تبلیغات است.

تبلیغات

به وب سایتتان به عنوان یکی از عوامل فروش خود نگاه کنید. هدف نهایی ایجاد وب سایت شما فروش و درآمدزایی است. حقیقت این است که یک وب سایت با ظاهر معمولی اما دارای پیشنهاد های فروش عالی، قدرت جذب بالا و تبلیغات هدفمند همواره فروش و بازگشت سرمایه بیشتری نسبت به یک وب سایت شیک اما با تبلیغات ضعیف ایجاد می کند. بنابراین،کلمات موجود در صفحه اهمیت بیشتری نسبت به طراحی و امور فنی دارند. البته همان طور که گفتیم، به یمن وجود وردپرس نگرانی چندانی در این موارد نیز نخواهید داشت.امروزه با گسترش تجارت الکترونیک افراد متخصصی در زمینه تبلیغات وجود دارند که می توانند شما را راهنمایی کنند و یا حتی در وب سایت خود تبلیغ محصول شما را انجام دهند و یا در مورد آن مطلب بنویسند.پس چنانچه ایجاد یا باز طراحی وب سایت خود را به علت هزینه بر بودن و یا ندانستن امور فنی به تأخیر انداخته اید عجله کنید! همان طور که می بینید، رسیدگی به  این امور چندان هم سخت نیست. ابتدا،بر روی توضیحات و تبلیغات کالا یا خدمات خود تمرکز کنید، سپس یک قالب حرفه ای انتخاب کنید و وردپرس را نصب نمایید. این کار در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند.

 

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مشتریان خود را فراتر از تحلیل های گوگل زیر نظر بگیرید

در موسسه تحقیقاتی نواتکس (Novatex) که یک شرکت بازاریابی دیجیتالی 10 نفره در شوگرلند تگزاس است آقای جیسون افریم در حال بررسی تحلیل های رایج گوگل است. آقای افریم مدیربازاریابی نواتکس است.

با وجود اینکه روش های رهگیری و تحت نظر داشتن بازدیدکنندگان وب سایت به شکلی عالی پیش می رود اما این سرویس اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان را که قابلیت های شایانی در اختیار می گذارد آشکار نمی کند.

در واقع زمانی را که آقای افریم برای تحلیل اطلاعات صرف کرده بی فایده بوده است. او می گوید " اشکال از سوی تحلیل های گوگل نیست، اشکال از آنجا ناشی می شود که راهی برای ایجاد یک تحلیل کامل و قابل فهم بویژه بری یک کاربر عادی وجود ندارد،" او می گوید که یک تجربه واقعی مورد نیاز است که اطلاعات یک کاربر بتواند به سرعت اشکالات وب سایت را به او گوشزد کند و مهم تر آنکه به او این امکان را بدهد تا از نکات مورد توجه یک کاربر (حتی جمله ای مشخص در متن یک مقاله)  برای بازاریابی استفاده کند و یا حتی ایرادات وب سایت را برای دیگر بازدیدکنندگان برطرف نماید.

اما موسسه نواتکس چه اهدافی را دنبال می کند، به گفته مدیر بازاریابی این شرکت پیدا کردن ابزاری که بتواند تصویر جامع تری از تحلیل های گوگل بدست بدهد تا بتواند شرکت ها و مشتریان بیشتری را بطور موثر مدیریت کند.

نواتکس قراردادی ب گواسکورد لندن امضا کرده است، گواسکورد یک سکوی تحلیلی ارائه می دهد که برای شرح دادن نحوه استفاده مردم از وب سایت ها و گزینه هایی همچون اصالت بازدیدکنندگان، کالای خریداری شده توسط آن ها و نحوه بازدید آن ها از صفحات طراحی شده است. جیمز گیل موسس گواسکورد درباره سکوی تحلیلیشان می گوید : " براحتی شما را با کمترین زمان و بالاترین سرعت ممکن به روزرسانی می کند، توانستیم با قطع کردن ساختارهای خارج از محصولی که تصور می کردیم برای بازاریابی اینترنتی غیرضروری هستند این سکو را ارائه دهیم."

اما آقای افریم گواسکورد را با انجام تحقیقی روی ارائه دهندگان خدمات پزشکی و ابزارهای وابسته آزمایش کرده است تا به این موضوع پی ببرد که چرا عملکردشان به از میزان مورد انتظار کمتر بوده است.

اطلاعات گواسکورد نشان می دهد بیشتر بازدیدکنندگان در برخی قسمت های وب سایت ها متوقف می شوند. برای مقابله با این موضوع نواتکس سرعت اجرا و طی کردن مراحل مختلف را تنظیم کرد به نحوی که صفحات مقدماتی به صورت بخش به بخش برای بازدیدکننده توصیف شده و ساختار و جریان کار (ثبت نام، ارائه محتوا، پرکردن فرم های اینترنتی و ...) کاملا کاربرپسند و قابل فهم تر شد.

نتیجه اینکه تغییرات در ابزارهای تحلیل آماری و نحوه ارائه نتایج باعث افزایش 20 درصدی بهره وری مشتریان شد، شرکت گواسکورد و همه مشتریان وب سایت آن ها هم اکنون از راه کارهای تحلیلی ارائه شده استفاده می کنند. این شرکت ادعا می کند استفاده از تحلیل های تخصصی این شرکت روی داده های آماری این امکان را فراهم کرده که تعداد مشتریان خود را دوبرابر و تعداد شرکت های تبلیغ کننده خود را چهاربرابر نماید. آقای افریم می گوید " با گواسکورد، همیشه یک ایده شایسته داریم که میتواند توسعه یافته و مشکلات احتمالی را بیابد."

داگلاس بومن، استاد بازاریابی و یکی از مدیران مرکز تحلیل و بررسی بازاریابی دانشگاه اموری باعث جهشی هوشمند در عملکرد آقای افریم و نواتکس شده است. بومن اشاره می کند که گواسکورد اطلاعاتی نظارتی فراهم میکند که میتواند با انطباق سریع با وبسایت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد، با وجود اینکه تحلیل های گوگل برای بررسی روش های اطلاعاتی بلند مدت بهتر، استفاده می شوند.

بومن می گوید : " هنگامی که تلاش می کنید تا سایت های چندجانبه ای را مدیریت کنید که ترافیک معمولی دارند، می خواهید با استفاده روش های مختلف گامی جلوتر از تحلیل های صرفا آماری اعمالی کنید."

با این وجود بومن هشدار می دهد که آقای افریم و تیم همراهش در نهایت نیاز خواهند داشت تا زمانی که به نهایت ظرفیت روش تحلیلی خود رسیدند در روش جاری آماری خود تغییراتی ایجاد کنند. 

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

راه های افزایش رتبه سایت در الکسا

رتبه الکسا چیست؟

الکسا، وظیفه رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها را در اختیار دارد. در دنیایی که اکثر وب سایت ها در صدد یافتن جایگاه مناسب هستند رتبه سایت شما در الکسا بسیارحائز اهمیت است.

امروزه مهمترین دغدغه وب مسترها و صاحبان وب سایت ها، ارتقا و بهبود رتبه الکسا است و این رتبه ارتباط مستقیمی با میزان استقبال از وب سایت شما از سوی بازدیدکنندگان دارد.

چگونه از رتبه وب سایت خود در الکسا مطلع شویم؟

1- نوار ابزار الکسا را نصب کنید و سایت یا وبلاگ خود را به عنوان صفحه خانگی مرورگر خود قرار دهید.

برای دانلود نواز ابزار الکسا و نصب آن بر روی مرورگرخود، کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

http://www.alexa.com/toolbar

2- پس از نصب نوار ابزار الکسا، کافیست از طریق همان مرورگری که نوار ابزار الکسا را بر روی آن نصب کرده اید، وارد سایت مورد نظر خود شوید. پس از ورود به سایت، با چک کردن نوار ابزار الکسا می توانید رتبه سایت مورد نظر خود را ملاحظه نمائید.

3- روزانه رتبه سایت خود را ثبت نموده و با روزهای قبل مقایسه نمائید. قطعا تحلیل این آمار و بالا و پایین رفتن رتبه سایت، اطلاعات خوبی از عملکرد سایت، کسب و کار شما و مجموعه فعالیت های بازاریابی و میزان اثربخشی تعاملات با کاربران و بازدیدکنندگان سایت در اختیار شما قرار می دهد.

در ادامه، چند شیوه کاربردی برای افزایش رتبه سایت در الکسا آورده شده است:

1- اطلاعات و محتوای سایت خود را همواره بروزرسانی نمائید. الکسا نیز همانند گوگل به وب سایت هایی که به طور منظم بروز می شوند رتبه بیشتری می دهد.

2- در حد امکان، دیگران را با نوار ابزار الکسا آشنا نموده و به استفاده از آن تشویق کنید و بازدید از سایت خود را به دیگران توصیه نمائید. بدیهی است افزایش بازدیدکنندگان روزانه از سایت شما، بر روی رتبه الکسا تأثیر مستقیم و موثری دارد.

3- ثبات قدم داشته باشید. بازدید‌های مقطعی در مقایسه با بازدید‌های مستمر، قطعاً ارزش پایین‌تری در رتبه بندی الکسا دارند. لذا نکته مهم این است که سعی کنید ثبات قدم و بهبود مستمر در کیفیت محتوا و ارائه سرویس اینترنتی خود را در راس امور قرار دهید و به روش‌های درست و پایدار جذب مخاطب بیاندیشید.

4- همواره رقبای خود را پایش کنید. بدیهی است رتبه شما در مقایسه با رتبه رقبایتان سنجیده می شود. ممکن است شما بازدیدهایتان در طول یک دوره بهتر و بهتر شود، اما رتبه‌ی الکسا تغییری نکند! این اتفاق لزوما به معنی بد بودن عملکرد شما نیست بلکه به معنی عملکرد بهتر رقبای شما است. لذا بایستی همواره برنامه ها و سایستهای خود را مورد بازنگری قرار داده و رفتار رقبای خود را نیز مرتب در نظر داشته باشید. در هر دوره‌ای روش‌هایی برای جذب درست مخاطب و ارائه بهتر خدمات ظهور می‌کنند که شما باید این‌ها را رصد کنید و متوجه این موضوع باشید که همواره رقبایتان هم در حال تلاش هستند.

5- بهترین و اصولی‌ترین راه برای بهبود رتبه، ارائه سرویس خوب و با کیفیت است. آنچه باید روی آن تمرکز کنید، وب ‌سایت خوب و مورد پسند کاربر، محتوای جذاب و کاربردی و ارائه سرویس کیفی است.

6- یکی دیگر از روشهای بهبود رتبه الکسا، فعالیت در سایتهای با رتبه بالا و لینک کردن سایت خود به شکل قانونی و صحیح در آنها است. با نظر دادن یا فعالیت در بحث های این قبیل سایتها نیز می توان این کار را انجام داد.

7- اخبار، مقالات و مطالب جدید و مرتبطی که مخاطبان زیادی دارند را در سایت خود منتشر کنید. زیرا این کار نه تنها ترافیک سایت شما را بهبود می بخشد بلکه موجب افزایش رتبه الکسا می شود.

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 • منشی و تحلیلگر پیامک ها پاسخگوی 24 ساعته به پیامک ها شما این سیستم میتواند پیامک های دریافتی شما را بررسی نموده و با توجه به متن هر پیام پاسخ مناسب به آن را بصورت اتوماتیک ارسال خواهد نمود
  ارسال پیامک در آینده پیامک هایی برای تبریک،تسلیت مناسبتهااز طریق این بخش صورت اتوماتیک در تاریخ و ساعت تعیین شده پیامک ها ارسال میگردد. به عنوان مثال برای تبریک سالگرد تولد، کافی است روز و ساعت مورد نظرتان را مشخص کنید تا سیستم در آن تاریخ به صورت اتوماتیک ارسال را انجام دهد
   
 • سرویس اضافه به لیست هوشمند وقتی که فرصت یادداشت کردن ندارید از طریق این بخش میتوانید تنظیماتی فراهم کرده تا دیگران با ارسال پیامک بتوانند خود را در دفترچه تلفن ثبت کنند
  کنترل از راه دور با موبایل از هر کجا بدون نیاز به کامپیوتر و اینترنتکنترل از راه دور درهرکجا بدون نیاز به اینترنت از طریق تلفن همراهتان پیامک تکی یا انبوه ارسال کنید،اعتبارتان را چک کنید،به پیام های دریافتی خود دسترسی داشته باشید،دفترتلفن خود را بررسی کنید
   
 • نوبت دهی پیامکی ویژه مطب ها،آرایشگاه ها ،سازمانها و اماکن پر مراجعه باوجود این سیستم درمطبها،آرایشگاه ها،سازمانها وشرکتهای دولتی وخصوصی راندمان کارافزایش یافته وزمان هدرنمی رودبه طوری که مراجعه کنندگان آنهاباارسال(کدنوبت دهی) به شماره اختصاصی که آن مرکزدراختیارآنهاقرارمی دهدمی توانند تاریخ وزمان دقیق مراجعه را ازطریق پیام کوتاه برروی تلفن همراه خوددریافت کنند
  مسابقه پیامکی مشتری مداری به سبک پیام کوتاه از طریق این بخش میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید،هنگامی که کاربر کلیدواژه را ارسال میکند مسابقه شروع شده و سوالات را به ترتیب برای کاربر ارسال می کند در انتها سیستم به صورت خودکار جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورد و ارسال می نماید
   

امکانات پنل پیامک گاما

برترینهای سامانه پیامک گاما

سامانه ارسال پیامک

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

بانک موبایل چیست؟

کالا و خدمات خود را مستقیم به مخاطبینتان معرفی کنید! سامانه پیامک گاما به کاملترین بانک موبایل کشور متصل است. این بانک با ارزش براساس استان،شهر،منطقه،محله،کدپستی،جنسیت،سن،روز تولد و شغل افراد تفکیک شده است به شما این قابلیت را می دهد که با توجه به بازار هدف خدمات یا محصولاتتان پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال کنید  و بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید

    ادامه توضیحات

شماره اختصاصی چیست؟

برای ارسال و دریافت پیام کوتاه از طریق اینترنت شما نیاز به یک شماره مجازی دارید که پیامک های خود را ارسال نمائید یا با مخاطبین خود در ارتباط باشید سامانه پیامک گاما با اتصال مستقیم به 8 اپراتور رسمی کشور امکان ارائه خطوط اختصاصی از پیش شماره های 1000-2000-3000-5000-9000-021 را دارد همچنین شما میتوانید پیامک های خود را با نام تجاری و یا شماره ثابت خودتان ارسال نمائید

ادامه توضیحات

شارژ اس ام اس چیست؟

پس از تهیه نرم افزار مورد نیاز برای ارسال پیام کوتاه از سیستم پیامک گاما شما نیاز به اعتبار پیام کوتاه یا شارژ اس ام اس دارید شارژ پیامک براساس اپراتور فرستنده، تعداد پیامک درخواستی و تعداد کاراکتر استفاده شده در متن پیامک محاسبه میگردد در سیستم های پیامک گاما هیچگونه سقف خریدی یا محدودیتی در ارسال یا تاریخ انقضا وجود ندارد و شما میتوانید به تعداد دلخواه شارژ پیامک را به صورت آنلاین تهیه نمائید. 

ادامه توضیحات

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری است که امکان ارسال و دریافت پیامک از طریق اینترنت را برای شما فراهم میکند، این نرم افزار تحت وب بوده و امکانات آن طریق نام کاربری و رمز اختصاصی شخصی سازی خواهد شد،امکان تایپ سریع متن پیام،ارسال آن به گروهی از مخاطبین یا ارسال پیامک انبوه و هدفمند،همچنین امکان نمایش گزارش وضعیت تحویل پیامک ها از بارزترین مزایای این سیستم می باشد

  ادامه توضیحات

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود