gamasms چرا باید یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید؟
خانه

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

چرا باید یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید؟

نظرسنجی پیامکی, سامانه نظرسنجی پیامکی

نظرسنجی پیامکی می‌تواند صحنۀ متداول بازاریابی را معکوس کند و نشان ‌دهد شما برای مشتری و نظر او نیز احترام قائلید. در این روش، کانون توجه بروی مخاطب قرارمی‌گیرد و از او پرسیده می‌شود “نظر تو چیست؟” ممکن است کلیت این موضوع به نظر شما ساده بیاید، اما بیشتر از آنچه فکر می‌کنید حرف برای گفتن در این زمینه وجود دارد. در ادامه به بررسی این روش بازاریابی می‌پردازیم و می‌بینیم افراد مختلف چگونه می‌توانند از آن استفاده کنند. پس اگر در مورد تاثیر و کاربرد نظرسنجی پیامکی مطمئن نیستید، با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتری در این مورد بحث کنیم.

نظرسنجی پیامکی چیست؟

نظرسنجی پیامکی یک راه جذاب و موثر است برای اینکه متوجه شوید مشتریان و طرفداران چه نظری دارند. خوب است برای درک بهتر این موضوع یک مثال برای شما بیاوریم. فرض کنید صاحب یک شیرینی‌فروشی هستید و در نتیجه لازم است با پختن شیرینی‌های متنوع و جدید خود را از سایرین متمایز کنید. همین موضوع می‌تواند استرس شما را هر لحظه بیشتر کند، زیرا مطمئن نیستید که خریداران چه طعم‌هایی را دوست خواهند داشت. راهی نیاز است تا مطمئن شوید شیرینی شما مورد توجه مشتریان قرار خواهد گرفت و در نهایت مجبور نیستید تمامش را دور بریزید. این یک فرصت فوق‌العاده برای برگزاری نظرسنجی است. اما اینکار چگونه ممکن است؟

 • یک اطلاعیۀ ویژه تهیه کرده و به مدت یک ماه آن را بر در شیرینی‌فروشی خود آویزان می‌کنید. روی آن نوشته‌اید:

کدام شیرینی را برای ماه بعد بپزیم؟ شیرینی شکلاتی یا کدو‌حلوایی؟ با ارسال کلمۀ “شکلات” یا “کدوحلوا” به شمارۀ # نظر خود را با ما در میان بگذارید.

 • پیامک‌های مشتریان سرازیر می‌شود و وقتی که نتایج را بررسی می‌کنید، متوجه می‌شوید که انتخاب اکثر مشتریان شیرینی شکلاتی است.
 • به شرکت‌کنندگان یک پیامک می‌دهید تا آنها را از نتیجۀ نظرسنجی مطلع کنید و به آنها خبر دهید که چند روز دیگر قرار است اولین سری از شیرینی‌های شکلاتی خود را بفروش برسانید.
 • می‌توانید یک کوپون پیامکی نیز برای آنها ارسال کنید تا با نشان دادن آن به شما چند شیرینی رایگان برای امتحان کردن دریافت کنند.  
 • فروش شیرینی جدید خود را آغاز می‌کنید و در روز اول افراد بسیاری به سراغ شما می‌آیند. آنها مدت‌ها است که درگیر این موضوع شده‌اند و دوست دارند بدانند نتیجۀ انتخاب آنها چه طعمی دارد.

البته این تنها شیرینی‌فروشی‌ها نیستند که می‌توانند از نظرسنجی استفاده کنند – سیاستمداران، تیم‌های ورزشی، موسسه‌های خیریه و سایر تجارت‌ها هم می‌توانند از این روش بازاریابی بهره ببرند. به این ترتیب شما می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید، آنها را در تصمیم‌های خود دخیل کنید، متوجه نظر آنها شوید و در نهایت خود را با نیاز مشتریان وفق دهید. بگذارید نگاهی به کاربرد نظرسنجی پیامکی در عمل داشته باشیم.

نظرسنجی پیامکی در عمل چقدر موثر است؟
برای اینکه بهتر متوجه تاثیر بالای نظرسنجی پیامکی بشوید، بد نیست اگر یک مثال واقعی از کاربرد این روش در دنیا را برای شما بازگو کنیم. هر ساله در شهر پیتسبورگِ ایالات متحده یک مسابقۀ سوپ برگزار می‌شود. در این رویداد، علاقه‌مندان سوپ در یک خیابان قدم می‌زنند و سوپ رستوران‌های مختلف را امتحان می‌کنند. سپس از آنها درخواست می‌شود سوپ‌های مورد علاقۀ خود را در چهار دسته انتخاب کنند. تا قبل از سال ۲۰۱۲، از برگه‌های رای برای جمع‌آوری نظر مخاطبان استفاده می‌شد. جمع‌آوری و شمارش این برگه‌ها نیاز به وقت زمان و انرژی بسیاری داشت و مشکلات بسیاری، از قبیل گم شدن برگه‌ها یا اشتباه کردن در محاسبه، پیش می‌آمد. علاوه بر این، بسیاری از حاضران ترجیح می‌دادند اصلاً رای ندهند.

سپس در سال ۲۰۱۲، تصمیم بر این شد که از نظرسنجی پیامکی برای حل این مشکلات استفاده شود. به هر سوپ یک شمارۀ شناسه اختصاص داده شد و حاضران می‌توانستند با ارسال یک پیامک سوپ‌های مورد علاقۀ خود را در چهار دستۀ مسابقه اعلام نمایند. مسئولان و رستوران‌ها می‌توانستند رقابت میان سوپ‌ها را در لحظه تماشا کنند، تا زمانی که نتایج مشخص شد. تعداد شرکت‌کنندگان این نظرسنجی از ۱۲% حاضران در سال قبل تقریباً تا ۷۰% حاضران افزایش یافته بود. مسئولان خوشحال بودند، زیرا برگزاری نظرسنجی مثل سال‌های قبلی پر دردسر نبود و رستوران‌ها نیز خوشحال بودند زیرا نتایج به سرعت و از طریق پیامک به آنها اطلاع داده شده بود. این داستانی از موفقیت قطعی نظرسنجی پیامکی است.

آنچه تنها بواسطۀ نظرسنجی پیامکی میسر خواهد شد.

چرا نظرسنجی پیامکی تا این حد موثر است؟ دلیل این موضوع را می‌توان در برتری‌های پیامک نسبت به سایر روش‌های نظرسنجی جستجو کرد. شاید بد نباشد اگر به مزیت‌های پیامک نسبت به یکی از متداول‌ترین روش‌های نظرسنجی، برگه‌های رای، نگاهی بیندازیم. همانطور که در داستان بالا هم دیدیم، دلایل مختلفی باعث می‌شود پیامک نسبت به کاغذ ابزار بهتری برای برگزاری یک نظرسنجی باشد.

 • امکان گم شدن برگه‌های رای وجود دارد.
 • ممکن است در شمارش برگه‌های رای اشتباه صورت گیرد.
 • در نظرسنجی پیامکی به یک گروه بزرگ از داوطلبان برای شمارش برگه‌های رای نیاز نیست – همه چیز به صورت کاملاً خودکار و از طریق سامانۀ پیامک انجام می‌شود.
 • پیامک برای شرکت‌کنندگان قابل‌دسترس‌ بوده و استفاده از آن راحت است.
 • یک نظرسنجی پیامکی هزینۀ چندانی برای شما نخواهد داشت (و دریافت پیامک به صورت رایگان انجام می‌شود). این در حالی است که برگه‌های رای و سازماندهی آنها نیاز به صرف وقت و هزینۀ بسیاری دارد.
 • هیچ درختی برای برگزاری نظرسنجی شما قطع نخواهد شد (این مورد را نمی‌شد از قلم انداخت).

چه کسانی می‌توانند از نظرسنجی پیامکی بهره ببرند؟
اکنون که کاملاً متوجه شده‌اید نظرسنجی پیامکی چیست، چگونه عمل می‌کند و چرا نسبت به سایر روش‌های نظرسنجی برتری دارد، شاید بخواهید مطمئن شوید که این روش بازاریابی برای شما نیز مناسب است (جواب احتمالا مثبت است). پس اگر هنوز کاملاً اطمینان ندارید، در ادامه لیستی از برخی افراد را می‌آوریم که می‌توانند از نظرسنجی پیامکی برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرند.

- سیاست‌مداران. احساس حامیان خود را نسبت به مشکلات اخیر و همچنین برنامه‌های سیاسی‌تان جویا شوید.

- برگزارکنندگان مراسم. برای حاضران نظرسنجی برگزار کنید و نتایجی لحظه‌ به لحظه برای ارائه به آنها داشته باشید.

- سازمان‌های خیریه. در مورد بهترین روش جمع‌آوری اعانه از حامیان خود سوال کنید یا ببینید که دوست دارند تمرکز شما بیشتر بروی چه معضلی باشد.

- تیم‌های ورزشی. تعامل خود را با هواداران افزایش دهید و از آنها در مورد مسائل مختلف سوال کنید.

- صاحبان رستوران. متوجه شوید که مشتریان شما چه غذاهایی را بیشتر از بقیه دوست دارند و فکر می‌کنند چه آیتم‌هایی باید به منوی شما اضافه شود.

- صاحبان کسب و کارهای کوچک. از مشتریان بپرسید که محصول یا خدمت مورد علاقۀ آنها چیست.

 

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 • منشی و تحلیلگر پیامک ها پاسخگوی 24 ساعته به پیامک ها شما این سیستم میتواند پیامک های دریافتی شما را بررسی نموده و با توجه به متن هر پیام پاسخ مناسب به آن را بصورت اتوماتیک ارسال خواهد نمود
  ارسال پیامک در آینده پیامک هایی برای تبریک،تسلیت مناسبتهااز طریق این بخش صورت اتوماتیک در تاریخ و ساعت تعیین شده پیامک ها ارسال میگردد. به عنوان مثال برای تبریک سالگرد تولد، کافی است روز و ساعت مورد نظرتان را مشخص کنید تا سیستم در آن تاریخ به صورت اتوماتیک ارسال را انجام دهد
   
 • سرویس اضافه به لیست هوشمند وقتی که فرصت یادداشت کردن ندارید از طریق این بخش میتوانید تنظیماتی فراهم کرده تا دیگران با ارسال پیامک بتوانند خود را در دفترچه تلفن ثبت کنند
  کنترل از راه دور با موبایل از هر کجا بدون نیاز به کامپیوتر و اینترنتکنترل از راه دور درهرکجا بدون نیاز به اینترنت از طریق تلفن همراهتان پیامک تکی یا انبوه ارسال کنید،اعتبارتان را چک کنید،به پیام های دریافتی خود دسترسی داشته باشید،دفترتلفن خود را بررسی کنید
   
 • نوبت دهی پیامکی ویژه مطب ها،آرایشگاه ها ،سازمانها و اماکن پر مراجعه باوجود این سیستم درمطبها،آرایشگاه ها،سازمانها وشرکتهای دولتی وخصوصی راندمان کارافزایش یافته وزمان هدرنمی رودبه طوری که مراجعه کنندگان آنهاباارسال(کدنوبت دهی) به شماره اختصاصی که آن مرکزدراختیارآنهاقرارمی دهدمی توانند تاریخ وزمان دقیق مراجعه را ازطریق پیام کوتاه برروی تلفن همراه خوددریافت کنند
  مسابقه پیامکی مشتری مداری به سبک پیام کوتاه از طریق این بخش میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید،هنگامی که کاربر کلیدواژه را ارسال میکند مسابقه شروع شده و سوالات را به ترتیب برای کاربر ارسال می کند در انتها سیستم به صورت خودکار جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورد و ارسال می نماید
   

امکانات پنل پیامک گاما

برترینهای سامانه پیامک گاما

سامانه ارسال پیامک

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

بانک موبایل چیست؟

کالا و خدمات خود را مستقیم به مخاطبینتان معرفی کنید! سامانه پیامک گاما به کاملترین بانک موبایل کشور متصل است. این بانک با ارزش براساس استان،شهر،منطقه،محله،کدپستی،جنسیت،سن،روز تولد و شغل افراد تفکیک شده است به شما این قابلیت را می دهد که با توجه به بازار هدف خدمات یا محصولاتتان پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال کنید  و بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید

    ادامه توضیحات

شماره اختصاصی چیست؟

برای ارسال و دریافت پیام کوتاه از طریق اینترنت شما نیاز به یک شماره مجازی دارید که پیامک های خود را ارسال نمائید یا با مخاطبین خود در ارتباط باشید سامانه پیامک گاما با اتصال مستقیم به 8 اپراتور رسمی کشور امکان ارائه خطوط اختصاصی از پیش شماره های 1000-2000-3000-5000-9000-021 را دارد همچنین شما میتوانید پیامک های خود را با نام تجاری و یا شماره ثابت خودتان ارسال نمائید

ادامه توضیحات

شارژ اس ام اس چیست؟

پس از تهیه نرم افزار مورد نیاز برای ارسال پیام کوتاه از سیستم پیامک گاما شما نیاز به اعتبار پیام کوتاه یا شارژ اس ام اس دارید شارژ پیامک براساس اپراتور فرستنده، تعداد پیامک درخواستی و تعداد کاراکتر استفاده شده در متن پیامک محاسبه میگردد در سیستم های پیامک گاما هیچگونه سقف خریدی یا محدودیتی در ارسال یا تاریخ انقضا وجود ندارد و شما میتوانید به تعداد دلخواه شارژ پیامک را به صورت آنلاین تهیه نمائید. 

ادامه توضیحات

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری است که امکان ارسال و دریافت پیامک از طریق اینترنت را برای شما فراهم میکند، این نرم افزار تحت وب بوده و امکانات آن طریق نام کاربری و رمز اختصاصی شخصی سازی خواهد شد،امکان تایپ سریع متن پیام،ارسال آن به گروهی از مخاطبین یا ارسال پیامک انبوه و هدفمند،همچنین امکان نمایش گزارش وضعیت تحویل پیامک ها از بارزترین مزایای این سیستم می باشد

  ادامه توضیحات

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود