gamasms توافق نامه شرایط استفاده از سرویس ها
توافق نامه شرایط استفاده از سرویس ها

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

قوانین

لطفا با دقت، شرایط و قوانین این توافق نامه را مطالعه نمایید. شما با استفاده از تمامی سرویسها و راهکارهای گاما پیامک موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمایید. علاوه بر مفاد زیر گاما پیامک به عنوان يک وب سايت و سرویس ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نماید.

 • ماده 1: برای استفاده از سرویس ها و راهکارهای گاما پیامک، کاربران باید اطلاعات مورد نیاز مانند: نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه، تصویرکارت ملی و شناسنامه، شماره تلفن تماس، شماره تلفن همراه، آدرس کامل پستی، کدپستی و آخرین قبض تلفن را در اختیار گاما پیامک قرارداده تا پس از بررسی و تایید اطلاعات و پرداخت هزینه، خط اختصاصی فعال گردد. درصورت عدم تکمیل اطلاعات، حساب کاربری پس از یک هفته مسدود می گردد.
 • ماده 2: ارسال پیامک از سرویس های گاما پیامک با محتوا و مضامین زیر غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد:
  1. انتشار اطلاعات محرمانه کشور، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی.
  2. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند: شرکت در انتخابات نامزد های مختلف، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست.
  3. استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی.
  4. استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی.
  5. بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد.
  6. ارسال لینک سایت های غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایت هایی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید.
  7. ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی، ترک اعتیاد، چاقی و لاغری و پزشکی بدون کسب مجوز غیرقانونی می باشد. در صورت ارسال هرگونه پیامک در این باره پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  8. ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی بدون کسب مجوز غیرقانونی می باشد. ارسال این گونه پیامک ها پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  9. تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای.
  10. ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان غیرقانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد.
  11. ارسال لطیفه، جک، مسائل خانوادگی و برنده شدن جایزه (سیم کارت، کارت شارژ، خودرو و …) یادریافت اطلاعات بانکی وشخصی.
  12. ارسال هر گونه پیامک غیر متعارف،شخصی، سرِکاری و بی محتوا، شوخی و ارسال سیاسی و ارسال هرگونه پیامک ناشناس (مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد) حتی برای تست.
  13. تمامی تبلیغات مرتبط با حوزه خدمات پزشکی و خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی.
  14. فروش هرگونه فیلتر شکن یا V~P~N غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک غیر مجاز و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد، بلکه ایشان به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد.
  15. ارسال پیامک های مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی
  16.   ایجاد مزاحمت برای اشخاص، اقدام به فریب و کلاه برداری، استفاده از نام های تقلبی و به خصوص ارسال پیامک از طرف نهاد های دولتی و امنیتی باعث مسدود شدن سیستم و در صورت لزوم ارسال گزارش به مراجع قانونی می گردد.
  17. ارسال پیامک از طرف شرکت های دولتی و شرکت های بزرگ نظیر بانک و موسسات دولتی (ایرانسل،تالیا،شرکت محسن،شرکت آوازه و...) که برند میباشند نیاز ارسال نامه معرفی با مهر و امضا در سربرگ موسسه دارند.
 • ماده 3: کاربر نبايد نسبت به ارسال پيام‌هاي تجاري ناخواسته بدون رضايت قبلي گیرنده اقدام كند و مسئوليت ارسال هرگونه پيام تجاري بدون رضايت قبلي گیرنده پیام به عهده کاربر مي‌باشد وچنانچه قانون براي فرستندگان پيام‌هاي ناخواسته در صورت عدم رضايت گيرندگان، جريمه‌هايي پيش‌بيني نمايد، کاربر متعهد به پرداخت جريمه‌ها در صورت نقص قانون مي‌باشد.
 • ماده 4:ارسال پیامک پس از ساعت22 ممنوع می باشد و در صورت عدم رعایت مورد مذکور، شماره پیامک متخلف مسدود خواهد شد بدیهی است در صورت تکرار و عدم توجه به اخطار های گاما پیامک ؛ سامانه پیامک کاربر و کلیه کاربران زیرمجموعه مسدود خواهد شد. و هر گونه مسئولیت قانونی آن بر عهده دارنده ی خط خواهد بود.
 • ماده 5:در صورت تمایل به استفاده از سامانه پیامک وخط اختصاصی بیش از یکسال کاربر موظف است 15 روز کاری پیش از انقضای سرویس درخواست خود را  نسبت به تمدید سرویس از طریق بخش پشتیبانی ارسال نماید.
 • ماده 6:جهت سهولت دسترسی به اطلاعات سایت و همچنین تسریع عملیات نگهداری، کلیه اطلاعات مربوط به پیامک های ارسالی به مدت یک هفته در سایت  نگهداری می گردد. پس از این مدت کلیه پیام های ارسالی و دریافتی حذف می گردند، لذا در صورت نیاز به این اطلاعات در مدت تعیین شده اقدام به تهیه فایل پشتیبان(back up) نمایید.
 • ماده 7: واحد پشتیبانی گاما پیامک شبانه روز پیامک های ارسالی کاربران را تحت نظر دارد و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده 2 باشد، دسترسی کاربر به سیستم وب سرویس و سامانه و سایر سرویس های وی قطع شده و مشخصات کاربر جهت پیگیری، برای ستاد مبارزه با جرایم رایانه ای و اینترنتی و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد.
 • ماده 8: مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی از کلیه سرویس ها و راهکارهای گاما پیامک ، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهنده سرویس و راهکار بوده و گاما پیامک هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر ندارد. همچنین گاما پیامک هیچ مسئولیتی در قبال خسارت های احتمالی وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد.
 • ماده 9: گاما پیامک در هر زمان با توجه به شرایط خود و یا درخواست اپراتور های طرف قرارداد، می تواند مدارکی از مشترک درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود.
 • ماده 10: گاما پیامک بستر ارسال و دریافت پیامک تحت سرویس و راهکار را فراهم میکند که منوط به سرویس دهی اپراتورهای زیر نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است، میباشد. نتیجتاً گاما پیامک مسئولیتی در قبال عملکرد اپراتورها ندارد.
 • ماده 11: گاما پیامک از طریق سیستم پشتیبانی داخلی سامانه، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران خود است و همواره تلاش خود را جهت ارائه خدمات کامل و مؤثردر کمترین زمان ممکن می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد.
 • ماده 12: گاما پیامک در زمان های حساس و اضطراری ، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین، شرایط مورد نظر را به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند. در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده، پیامک تکی، گروهی و… ارسال نماید، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد، مسئولیتی متوجه گاما پیامک نخواهد بود. همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید .
 • ماده 13: استفاده از کلیه سرویس های گاما پیامک برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد:

 1. وب سایت هایی که حقوق مولف محصول یا خدماتی را نقض کنند.
 2. وب سایت های مربوط به خصومت های شخصی و یا قومی.
 3. وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی باشند.
 4. وب سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران را نقض کنند.
 5. وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی.
 • ماده 14: در صورتی که حساب کاربری مشترکی به دلیل هر گونه تخلف غیر فعال شود، مشترک باید ظرف یک هفته تعهد نامه دریافتی را تکمیل کرده و بعد از امضا و اثر انگشت برای واحد امور مشترکین گاما پیامک ارسال نماید. در صورت تخطی مجدد از قوانین گاما پیامک و ارسال پیامک های غیر متعارف، اطلاعات و مدارک شخص متخلف، بدون اطلاع قبلی در اختیار ستاد مبارزه با جرایم رایانه ای و اینترنتی و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی خواهد شد .

ماده 15: گارانتی رضایت ضمانتی است برای کیفیت سرویس ها و راهکارهای گاما پیامک، به همین منظور مشترکین گاما پیامک درصورتیکه خواسته ای داشته و گاماپیامک با توجه به تعهداتش نتوانسته عمل نمایند تا یک هفته پس از پرداخت هزینه سرویس ها و راهکارها می توانند با اعلام کتبی لغو سرویس ، استفاده از سرویس های گاما پیامک را پایان دهند.  لذا هزینه خط اختصاصی (حتی خط هدیه گاما پیامک) کسر و مابقی هزینه، بصورت کامل برگشت داده می شود. (خط اختصاصی به نام مشترک ثبت شده است و هزینه آن قابل برگشت نیست.)

ماده 16 : پس از پرداخت مبلغ پنل در صورت انصراف قبل از گذشت 1 ماه 20% هزینه پنل به همراه هزینه خط اختصاصی خریداری شده کسر و مابقی مرجوع خواهد شد در نظر داشته باشید با توجه به اینکه شارژ خریداری شده جهت تامین اعتبار به حساب اپراتور های مربوطه واریز می­گردد بعد از فسخ قرارداد خریدار ، هزینه قابل برگشت نمی باشد .

 • ماده 16: گاما پیامک مي تواند هر قسمتي از اين قرارداد و توافق نامه را در هر زمان بدون اطلاع قبلي تغيير دهد. متن توافق نامه هميشه بر روي وب سايت گاما پیامک قابل مشاهده است.

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امکانات پنل پیامک گاما

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود